Gizlilik Taahhüdü

Gizlilik Taahhüdü

 

Konak Güv.Sis.Dan.Hiz.Eğtm.Elktr.Kmp.Mlz.Teks.İnş.San.VeTicaret Ltd. Şti., ziyaretçiler tarafından bu sitedeki formlar aracılığıyla verilen isim, elektronik posta adresi, iş ve ev adresi, telefon numarası ve sair kişisel verileri (bundan sonra Kişisel Bilgiler olarak anılacaktır) üçüncü kişilere satmayacağını, kiralamayacağını veya hiçbir şekilde kullandırmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.

Konak Güv.Sis.Dan.Hiz.Eğtm.Elktr.Kmp.Mlz.Teks.İnş.San.VeTicaret Ltd. Şti., Kişisel Bilgileri aşağıdaki amaçlarla sınırlı olmak üzere kullanacaktır: Basılı yayınlar/yazışmalar göndermek, elektronik posta ile basın bültenleri veya bildirimler göndermek, işe alım süreçlerinde başvuruları değerlendirmek, satın alınan malları ve/veya ödülleri teslim etmek.

Kişisel Bilgilere, sadece http://www.konakguvenlik.com.tr/ veya bağlı şirketlerinin yetkili personeli ve Kişisel Bilgileri gizli tutmayı kabul etmiş olan üçüncü kişi temsilcilerimiz erişebilirler. http://www.konakguvenlik.com.tr/ veya bağlı şirketleri, Kişisel Bilgileri açıklamadan, Kişisel Bilgilerden elde edilebilecek istatistiksel verileri (ürünlerin satın alınma miktarları, coğrafi konumlara göre sipariş miktarları, coğrafi konumlara göre ürün tercihleri vb.), internet sitesini iyileştirmek ve genel olarak tüketicileri hakkında daha çok bilgi sahibi olmak amacıyla kullanabilecektir. Elde edilen bu tür istatistiksel veriler üzerindeki her türlü haklar http://www.konakguvenlik.com.tr/ veya bağlı şirketlerine aittir.

http://www.konakguvenlik.com.tr/ veya bağlı şirketleri, internet sitesinde yayınlanan, haber içeriğinde yer alan başka sayfalara ait linkler gibi bağlantılar aracılığıyla ulaşacağınız üçüncü kişilere ait internet sitelerinin gizlilik ilkeleri hakkında bir garanti vermez! Bu nedenle kişisel olarak belirlenebilir herhangi bir bilgi vermeden önce, gittiğiniz sitelerin gizlilik yaklaşımlarını değerlendirmenizi öneririz.